Lentvario pradinė mokykla
Lentvario
pradinė mokykla
Kalba:  lten
Tel./faks (8 528) 28 128
Adresas: Mokyklos g. 1, LT-25118 Lentvaris
El. p. lentvariopradine@yahoo.com
Būkime draugais www.facebook.com paskyroje
Kraunasi...

Milžinišku atviruku Lietuvą gimtadienio proga sveikina Lentvario pradinė mokykla

02 18. Milžinišku atviruku Lietuvą gimtadienio proga sveikina Lentvario pradinė mokykla

Lietuvos žurnalistų sąjungos narys Alfonsas Kairys

Gimtadienis - viena gražiausių ir laukiamiausių dienų. Ir kai tu žinai, kad šįmet Lietuvai 99-eri - dar labiau jos, Tautos šventės, lauki. O kokia šventė be sveikinimų, dovanų?

 

Savo dovaną Lietuvai paruošė ir Lentvario pradinės, vienos skaitlingiausių Lietuvos pradinių mokyklų pedagogai, vaikai, atsiliepdami į LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimą: „Tegul Vasario 16-oji bus džiaugsminga, skambi ir daugiabalsė šventė, tarsi Trispalvė banga, užliejanti Lietuvą ir pasaulį, kur tik yra mūsų piliečių. Įtraukianti kiekvieną, kuris didžiuojasi, kad jau beveik 100 metų turime atkurtą savo valstybę“.

 

Atvirukas-milžinas (aukštis 2 m 50 cm, plotis 2m 50 cm) 

 

Tik ką pasveikinę Lietuvą

 

Prie Atviruko-milžino mokyklos direktorė Onutė Ramanauskienė

 

Įrašoma... Tuoj gims kitas įrašas

 

Atviruko fragmentas

 

Lentvario pradinės mokyklos emblema

 

Dovanos - sulankstomojo atviruko - sumanytojos: direktorės pavaduotoja ugdymui Edita Stražnickienė ir neformaliojo ugdymo organizatorė Žydrė Sartanavičienė. Daug, atitrūkusios nuo tiesioginio darbo, laiko aukojo mokytojos Saulena Jakaitytė, Bronė Bakšienė, Danguolė Dalinkevičienė, Rimutė Nareikienė ir, svarbiausia, visi pradinės mokiniai.

 

Atviruke, kurio aukštis 2 metrai 50 cm, plotis 2 metrai 50 cm, savo linkėjimus įrašė dar ne visai įgudusia rašymui ranka pirmokėliai, antrokai, trečiokai ir mokyklos „absolventai“ - ketvirtokai ir daugelis kitų, mokyklą gerbiančių ir mylinčių...

 

Vyrauja geltona, žalia, raudona spalvos ... ir širdžių šiluma. Pirmąjį mokyklos direktorės Onutės Ramanauskienės įrašą: ,,Lietuva, Lietuva, būk per amžius laisva“ veja mokinių, jų tėvelių, senelių žodžiai: „Aš myliu Lietuvą“, „Lietuva, išlik stipri“, „Džiaugsmo, ištvermės, šilumos, kantrybės“, „Lietuva, myliu tave, būk per amžius laisva“, „Lietuva, būk drąsi ir galinga“, „Aš džiaugiuosi, kad gyvenu Lietuvoje“. Iš viso atviruke susirikiavę 203 linkėjimai mūsų GIMTINEI.

 

Atvirukas papuoštas mokyklos emblema (autorė mokytoja Saulena Jakaitytė) ir užrašu: „LIETUVA, SU GIMTADIENIU“.

 

Šaunus, išradingas mokytojų kolektyvas kartu su mokyklos direktore Ona Ramanauskiene jau galvoja apie būsimąją dovaną artėjančiam Lietuvos šimtmečiui. Ir originalių sumanymų yra, bet tai kol kas... paslaptis.

 

 

Daugiau apie atviruko gaminimą spauskite ČIA.

 

2017-02-18